новини ТрускавцяЗасобами масової інформації розповсюджуються вигадки, що начебто стоки з Трускавця забруднюють річку Солониця

Винуватцем цієї події називають Трускавецький водоканал, який начебто частину своїх стоків, аби не платити за їхнє очищення Дрогобицькому водоканалу, спеціально скидає у річку Солониця.

Дана інформація була обговорена на нараді комунальних служб міста Трускавця, яку провів міський голова Руслан Козир. Як доповів виконавчий директор ТзОВ «Трускавецький водоканал» Петро Іванишин, жодні стоки підприємство не скидає в річку – всі вони направляються на переробку на очисні споруди дрогобицького підприємства. Питання забруднення річки Солоницям неодноразово в минулі роки розглядала Дрогобицька районна державна адміністрація – і жодного разу Трускавецький водоканал не був винуватцем забруднення річки.

На нараді підкреслювалось, що нинішня ситуація з забрудненням річки Солониця спеціально використовується певними політичними силами для дискредитації Трускавця, як одного з найпопулярніших курортів Східної Європи та міської влади напередодні Дня незалежності та виборів до органів місцевого самоврядування. З метою покласти край провокативним заявам та звинуваченням щодо забруднення Трускавцем річки Солониця та упередити можливі провокації в місті під час відзначення Свята вулиці Шевченка, Дня Державного прапора України та 24-річниці незалежності України міський голова звернувся до контролюючих та екологічних служб, правоохоронних органів та Служби безпеки України з проханням виявити винуватців забруднення річки Солониця та забезпечити порядок в Трускавці під час святкувань 23 і 24 серпня.

Звертаємося до неурядових громадських організацій взяти ситуацію під свій контроль.

Відділ інформаційного забезпечення Трускавецької міської ради