парк ТрускавцяДіяльність без дозвільних документів здійснюється у першій санітарній зоні охорони мінеральних джерел, що категорично заборонено законом

Курортний парк Трускавця захопила стихійна торгівля. Повідомляє Дрогобиччина — новини краю з посиланням на «Джерел Трускавця».

Однак останнім часом стихійна торгівля у самому серці міста нагадує суцільний базар. Мало того , що на центральних алеях парку торгують грибами, медом та білизною – у вечірній час до бювету мінеральних вод спритні місцеві підприємці, які мають власні бутики у торгових центрах Трускавця, підганяють до парку машини зі своїм крамом і продають його з рук. Така торгівля, звісно ж, приносить свіжу додаткову копійку її власникам, однак курортний парк оздоровниці страждає від того, бо втрачають свій імідж. До того ж діяльність без дозвільних документів здійснюється у першій санітарній зоні охорони мінеральних джерел, що категорично заборонено законом. З міста здоров’я, релаксації та відпочинку Трускавець перетворюється на місто суцільного базару.

Найгірше те, що вуличну торгівлю, яка шириться оздоровницею, місцева влада побороти не в силах. Котрий раз поспіль із ініціативи місцевих чиновників у курортному Трускавці змінюють охоронців у парку – спочатку новообрана міська влада розірвала договір з місцевою охоронною фірмою «Дельта», яка дбала про порядок у парку з 2011 року, фахових охоронців замінили атовцями, згодом від них відмовилися і знову найняли до охорони в парку працівників львівської фірми «Кондор» — однак результату не видно. З перевірених джерел нашим журналістам стало відомо, що львівських охоронців лише двоє, а фірма за свої послуги отримує таку ж суму, як колись «Дельта» за працю чотирьох охоронців. Тому, як кажуть, «результат» помітний неозброєним оком – львівські охоронці порядку у парку не забезпечують. Кому вигідний базарний хаос у центрі курортного міста – питання залишається відкритим .

Ірина Романова