вільна боротьба7-9 червня у Житомирі відбувся чемпіонат України з вільної боротьби

Перемога на ньому стелить пряму дорогу спортсменам до змагань на чемпіонаті Європи, який має відбутися цьогоріч в останній місяць літа у Франції. Трускавець має ким пишатися, наша борчиня Ірина Гусяк здобула перемогу в Житомирі, тож шанси дівчини потрапити на змагання світового рівня є більш, ніж високі. Та про все почерзі.

Понад 600 учасників із різних міст України на три дні прибули у Житомир, щоб довести свою першість у вільній боротьбі. Трускавчанка Ірина Гусяк — борчиня вільного стилю, колишня чемпіонка світу серед студентів — представляла на змаганнях Львівську область. Дівчині довелося виборювати свою перемогу, провівши бої із 9-ма учасницями змагань, серед яких 3 спортсменки — міжнародні майстри спорту. Найперше Ірині випало боротися зі спортсменкою Андріаною Летинською, яка на турнірі виступала за Івано-Франківськ. Конкурентку трускавчанка вивела з боротьби за 30 сек., поклавши її на килим. Другою суперницею Ірини була спортсменка зі Львова Євгенія Павлова, бій рахунку був 10:0 на користь трускавчанки. У фіналі Ірині Гусяк довелося вступити в двобій з борчинею Ларисою Скублюк, представницею Рівненщини. У неї трускавчанка виграла боротьбу з рахунком 6:2.

Зважаючи на такі чудові результати, наша спортсменка вчергове продемонструвала – сильніих за неї ( у ваговій категорії до 53 кг.) – немає. Відтак є велика надія, що Ірині пощастить представляти Україну на чемпіонаті Європи, чого борчиня дуже прагне.

Щоправда, заслуги та перемоги трускавчанки з невідомих причин ігнорує міська рада Трускавця. Дівчину жодного разу не удостоїли подяки за ці досягнення. А шкода, бо молода спортсменка гідно демонструє Україні та світу, якими талантами багата наша земля, зокрема курортне містечко Трускавець.

Наталя Зелена

Джерело: Джерела Трускавця