закриття ярмаркуВпродовж трьох тижнів з 28 грудня у Дрогобичі вперше працював Різдвяний Ярмарок

19 січня Різдвяний Ярмарок офіційно закрили.

На оновленій центральній площі міста функціонували 13 святкових яток організації «Львівські Ярмарки». Щодня у вечірню пору дрогобичани та гості міста мали змогу насолодитися концертами, з якими виступали як дорослі, так і діти, а з гучномовців Ратуші лунали колядки.

Гості Ярмарку мали змогу скуштувати різноманітні страви, напої, придбати сувеніри та вироби ручної роботи місцевих підприємців.

«За ініціативи керівництва міста, зокрема міського голови Тараса Кучми, у співпраці з відділом культури та мистецтв, нам вдалося організувати та провести перший у місті Різдвяний Ярмарок. За відгуками дрогобичан, свято вдалося і Ярмарок потрібно зробити традиційним, бо на центральній площі міста збиралось чимало людей, які весело проводили час. Врахувавши всі нюанси цьогорічного Ярмарку, на наступний рік плануємо провести Ярмарок ще масштабніше, аби залучити ще більшу кількість відвідувачів. Підприємці, які цьогоріч працювали на Ярмарку, залишились задоволені, тому наступного року плануємо збільшити як кількість яток, так і підприємців, долучити атракціони», — зазначив начальник відділу економіки ДМР Тарас Бачинський.