Різдвяні свята – час сімейного відпочинку, родинних зустрічей та культурного дозвілля

Цьогоріч свята є особливими, адже крім коляди у якій прославляємо новонародженого Ісуса, молимось за воїнів, які мужньо боронять кордони держави. Також це добра нагода проводити різноманітні збірки на допомогу ЗСУ.

Як повідомили в управлінні культури та розвитку туризму, цьогорічні заходи мають виключно благодійний характер. У Дрогобицькій громаді запланували три топ-події, на які запрошують як мешканців, так і гостей громади.

11 січня Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина» проведе благодійний різдвяний концерт «Збережемо традиції».

Захід відбудеться у приміщенні концертного залу ансамблю «Верховина» (вул. Шевченка, 22). Початок о 17:00.

13 січня у місті Котермака вже вдруге відбудеться фестиваль галицької випічки «Газдиня фест». На фестивалі дивуватимуть кулінарним мистецтвом різдвяних смаколиків господині міста та територіальної громади.

Захід відбудеться на центральній площі Ринок. Початок о 12:00.

29 січня відбудеться фестиваль «Колядує Франкове підгір’я». Це традиційне дійство у Дрогобичі, яке щороку відбувається на завершення різдвяно-новорічних свят. Цьогорічний фестиваль відбувається у місті вже 32-гий рік поспіль.

Захід відбудеться у Народному домі імені Івана Франка. Як повідомили організатори, раніше захід планували на 22 січня. Тепер дату змінили на 29 січня. Час початку заходу повідомлять додатково.