Період різдвяних свят – це гарна нагода дарувати тепло та робити приємність людям, які найбільше цього потребують

З нагоди Різдва Христового очільник громади Тарас Кучма спільно з керівницею Дрогобицького міського центру соціальних служб Оксаною Матчишин відвідали дитячі садочки Дрогобицької громади, щоб привітати малюків зі святами та передати подарунки від дітвори з Німеччини, повідомляє ДМР. Тож посадовці відвідали садки у Гаях Бійничах, Нагуєвичах, Рихтичах та передали 63 подарункових пакунки малечі. До візитів долучились і керівник відділу освіти Віталій Вовків та його заступник з дошкільної освіти Михайло Марченко, передає ДНК.

Сьомий рік поспіль до Дрогобицьких дітей прибуває «Різдвяний конвой». Минулого місяця ми роздали чималу кількість пакунків діткам нашої громади. Оскільки, залишились ще вільні подарунки для малюків 3-6 років, ми вирішили розвезти їх діткам у садочки Дрогобицької громади, – прокоментувала Оксана Матчишин.

Малече в свою чергу дякували гостям за подарунки, колядувала та вінчувала.

Радість Різдва Христового має тривати не один день. Щасливі бачити зацікавлені очі малечі і те, як вони з захопленням розпаковують ці пакунки. Сподіваємось, дарунки від діток з Німеччини їм сподобаються та стануть у нагоді, – наголосив Тарас Кучма.

Додамо, святкові пакунки для діток із Дрогобича та громади збирають та пакують на своє вподобання діти з Німеччини. У пакунках – солодощі, іграшки, одяг, канцелярія, ігри тощо. Благочинну ініціативу німецьких дітей кожного року підтримує організація Rotary International. У межах області координує логістику громадська організація “Народна Самооборона Львівщини”. Відтак, щорічно сотні святкових пакунків скеровувють до Дрогобича та дарують дітям, які найбільше потребують дива.

Напередодні Дня святого Миколая, з ініціативи організації Дрогобицького міського центру соціальних служб, керівник Оксана Матчишин, такі святкові пакунки отримали близько 600 дітей. Це – діти мобілізованих військових, діти із інвалідністю, із сімей, які перебувають у складних життєвих обставинах.