The Washington PostВидання «The Washington Post» похвалило Дональда Трампа за «бездоганно вибрані години», коли було винесено рішення з приводу надання Києву летальної зброї

У матеріалі, який був опублікований WP, йдеться, що в у Трампа прийняття рішення було під сумнівом, чи давати озброєння Україні, передає ДНК.

Однак коли нарешті рішення все-таки прийняли, час було вибрано бездоганно. Уточнюється, що пару тижнів назад рівень агресії, що проявляється з боку сил, які очолює недоімперія, різко зріс.

Обстріли служили запереченням тези, що інтервенція Кремля на Донбасі перейшла

в заморожений конфлікт. WP вказує, що з’явилася інформація, що Володимир Путін розглядає ескалацію на південному сході України в якості способу об’єднання внутрішньої підтримки перед президентськими виборами.

Видання підкреслює, що трампівське рішення про «Джавелін» і узгодження з продажу снайперських гвинтівок «не зупинить ерефійський наступ, але зможе змусити Путіна взяти паузу».

Також ЗМІ уточнило, що кількість озброєння, що буде надано Києву, «скромне». За словами офіційних осіб, це «латки», тому що в такий спосіб будуть задоволені основні потреби по захисту України.