Скажений песПостпред США в ООН Хейлі заявила, що США готові знищити Північну Корею

Постійний представник Сполучених Штатів Америки в ООН Ніккі Хейлі заявила, що проблемою КНДР тепер займеться глава Пентагону Джеймс Меттіс. Всі ресурси з питання мирного вирішення конфлікту вичерпані, і тепер Вашингтон готовий військовим способом знищити Північну Корею.

Про це повідомляє ДНК з посиланням на американські ЗМІ. Хейлі зазначила, що США фактично більше не мають ніяких варіантів вирішення конфлікту з КНДР в рамках дискусій в Радбезі ООН. Тепер Вашингтон готовий передати дане питання в компетенцію міністра оборони Штатів Джеймса Меттіса, який вже має в своєму розпорядженні варіанти військового вирішення проблеми.

Також вона додала, що США до останнього намагаються вирішити питання конфронтації Вашингтона і Пхеньяну в рамках дипломатії, однак все йде до того, що набагато ефективніше ситуацію може «розрулити» «Скажений пес» Меттіс. Американський постпред в ООН підкреслила, що ніхто не хоче початку військових дій, однак якщо Пхеньян не одумається, США просто знищать КНДР.

До слова, раніше в КНДР заявили, що Північна Корея — це непереможна ядерна держава, яка, попри все, продовжить реалізацію своєї ядерної програми.