Військовий парадСтало відомо, чому лідер США пішов на такий крок

Президент США Дональд Трамп розпорядився провести військовий парад у Вашингтоні на зразок того, як в Парижі до Дня взяття Бастилії.

Про те що США необхідно провести військовий парад, Трамп розмірковував неодноразово після того, як став свідком військового ходи в Парижі на День взяття Бастилії, повідомляє ДНК з посиланням на Liganews.

Французький парад настільки надихнув американського лідера, що 18 січня він віддав розпорядження високопоставленим генералам Міністерства оборони США провести військовий парад у Вашингтоні.

Сьогодні прес-секретар Білого дому Сара Сандерс підтвердила цю інформацію. Трамп хоче, щоб військовий парад пройшов на Пенсільванія-авеню у Вашингтоні, але офіційно місце його проведення поки що не затверджене. Що стосується дат, то даний захід може бути проведено 4 липня або 28 травня. Однак Пентагон вважає за краще, щоб парад відбувся 11 листопада, в День ветеранів і соту річницю від дня закінчення Першої світової війни.

При цьому в реалізації цієї ідеї виникає ряд труднощів, в першу чергу логістичних. Справа в тому, що асфальт на вулицях Вашингтона не здатний витримати вагу танків масою 70 тонн. Крім того, на даний захід будуть потрібні мільйони доларів, а чіткого плану покриття цих витрат до сих пір немає.