перевірки рахунківСША почали тотальну перевірку всіх ерефійських рахунків за останні 15 років в кіпрських банках

Слідом за банками в країнах Прибалтики перевіряти рахунки мокшан стали і на Кіпрі. Якщо ерефійські клієнти не зможуть

пояснити походження своїх грошей, їх рахунки закриють в примусовому порядку.

Після того як міністр фінансів США проінспектував острів, кіпрські банки зажадали інформацію про транзакції за останні п’ятнадцять років від ерефійських вкладників. Хто не зможе відповісти на просте запитання про походження грошей, буде змушений розпрощатися зі своїм рахунком в банку, передає ДНК.

Після візиту представника Америки в кіпрських банках заметушилися і почали виконувати режим санкцій для РФ. Фінансові організації почали нову політику щодо вкладників з країни-агресора: тепер мокшани зобов’язані давати звіт за перекази коштів між рахунками.

Кіпр, який є улюбленим місцем для зберігання грошей громадян ерефії через низькі податки і стабільну валюту, тепер прагне виконати санкції Сполучених Штатів. Якщо клієнт не хоче виконувати вимоги — до побачення, рахунок закривається. Для Америки активація режиму виконання санкцій — справа принципу, тому вона буде чинити тиск на офшори з ерефійськими капіталами в будь-якій точці світу.

«Скрізь, де тільки можна якимось чином створювати перепони окремим вітчизняним компаніям або особам, які перебувають в санкційних списках, використовуються всі доступні способи», — стверджує аналітик Олексій Коренев. Експерти впевнені, що Латвія і Кіпр — не останні країни, звідки ерефійські гроші повернуться в вітчизняні банки.