Бінарні опціониБінарні опціони – це дуже простий у розумінні інструмент. При покупці бінарного договору ви маєте всього два можливі результати угоди — або угода виграна, або ні. Всі умови – розмір опціону, час експірації, розмір прибутку та витрат обумовлені заздалегідь. Таким чином, суть торгового процесу буде зрозумілою навіть людям, далеким від трейдингу як такого. Отже розглянемо бинарні опціонні платформи.

Як працюють бінарні опціонні платформи

Наслідуючи шлях максимального спрощення, платформи для торгівлі БО також мають дуже спрощений інтерфейс. Часто керуючі елементи обмежені лише полями для введення параметрів угоди та двома кнопками – Put та Call, для покупки Put або Call опціону відповідно.

В результаті набутого прогресу ми стикаємося з деякими очевидними вадами такого підходу.

  • По-перше, ви позбавляєтеся величезної частини всієї різноманітності аналітичного інструментарію, що пропонується більш «дорослими» платформами. Це заважає використанню розвинених торгових стратегій, а самі платформи стають вкрай малоінформативними.
  • По-друге, сам торговий процес стає менш прозорим, враховуючи те, що ви отримуєте котирування не в чистому вигляді, а, як правило, середню ціну купівлі та продажу.

Так яку ж платформу вибрати трейдеру-початківцю? Який термінал найкраще підходить для трейдингу бінарними опціонами? Спробуємо розібратися.

Бінарні опціони

Щоб вищесказане не було голослівним, давайте коротко розглянемо одну з найпопулярніших на сьогодні платформ для БО та виберемо найкращі рішення:

Платформа БО binary.com

Binary.com підтримує всі найпопулярніші контракти, включаючи класичні бінарні опціони та кілька типів екзотичних. Інтерфейс платформи дуже простий, без натяків на будь-який просунутий аналіз. Все, що є у наявності – мініатюрне вікно з графіком ціни, двома способами відображення ціни та вибором таймфрейму.

Інтерфейс підлаштовується під вибраний тип договору. Для класичних опціонів процес відкриття нової угоди відбувається таким чином: вибираємо інструмент, час експірації, розмір угоди та натискаємо кнопку Call або Put для покупки контракту. У правій нижній частині панелі буде показаний індикатор часу, що залишився до закриття контракту. Передбачається, що визначатися з напрямком угоди ви будете за індикатором поточних настроїв, розташованим трохи нижче за графік ціни.

Якщо зібралися займатися торгівлею всерйоз, у будь-якому випадку, вам потрібна відповідна торгова платформа. Binary.com надає всі можливості для технічного аналізу, дозволяючи вам використовувати різні торгові стратегії.

Ідеальним рішенням буде торгівля БО безпосередньо з платформи, якщо брокер надає таку можливість. Якщо такої можливості немає, ви можете використовувати сторонню платформу, для прийняття рішення про вхід в угоду, а сам контракт купуватиме через інтерфейс платформи брокера.