новини ДрогобичаКоломойський відкрив в Україні дві компанії з виробництва бойової зброї та боєприпасів

Компанії ТОВ «Таргет-М» і ТОВ «Рокита-М», зареєстровані на олігарха Ігоря Коломойського і його бізнес-партнера Геннадія Боголюбова, готуються виробляти бойову зброю і

боєприпаси в Україні.

Олігарх Ігор Коломойський і його бізнес-партнер Геннадій Боголюбов 29 січня 2020 року зареєстрували дві фірми ТОВ «Таргет-М» і ТОВ «Рокита-М», основний вид діяльності яких — виробництво бойової зброї та боєприпасів.

Відзначається, що обидві фірми провели реєстрацію в Західній Україні. Про це повідомляє видання «Економічна правда», передає Д-НК.

Відзначається, що серед кінцевих бенефіціарів даних компаній є ряд впливових бізнесменів. Так, у списку відзначені Корф Мордехай Юда і Лейбер Уріел Цві, які є американськими бізнесменами і разом з Коломойським і Боголюбовим є співвідповідачами за позовом державного Приватбанку в США. Відзначається, що справа стосується відмивання коштів. Також в списку власників фірм є українські бізнесмени Юрій Кіперман і Олексій Буйніс. Крім того, там значаться родичі нардепа Ігоря Палиці, який також близький до олігарха Коломойського.

Фірма «Таргет-М» була зареєстрована за адресою Дрогобич, вул. Бориславська, 82. За цією ж адресою зареєстровано «НПК-Галичина» Коломойського.

«Рокита-М» отримала реєстрацію за адресою м.Надвірна, вул. Майданська, 5. На цю ж адресу зареєстровано «Нафтохімік Прикарпаття», яке належить Боголюбову і Коломойському.

Сам олігарх дану інформацію не коментує.