Тири та полігониПритула: «Народ України готується дати відсіч Московії»

Армія і народ України мають намір дати жорстку відсіч Росії в разі нового вторгнення. Всі готуються до гіршого сценарію, запевняє Сергій Притула.

Московію в разі нового вторгнення очікує жорсткий прийом. Народ і армія України готові дати відсіч. Про це в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера» заявив провідний, громадський діяч і волонтер Сергій Притула.

«У нас, слава Богу, все добре з українською армією. Вона надзвичайно мотивована. Це те, що я бачу, спілкуючись з бійцями, офіцерами. З нашим суспільством теж все добре … Загони тероборони займаються без вказівки зверху. Навколо Києва тири, полігони забиті, люди тренуються. Працює схема — зберігаємо спокій, чистимо зброю», — розповів Притула. Він зазначив, що за 7 років війни в Україні з’явилася величезна кількість людей з бойовим досвідом. Тобто, суспільство зможе швидко мобілізувати свої сили в найгіршому сценарії.

За словами Притули, продовжують активно працювати і волонтери. Більш того, на тлі загострення конфлікту українці почали більше жертвувати на армію. І це дозволяє закривати ті «дірки» в забезпеченні ВСУ, з яким не встигло розібратися Міноборони. Єдина проблема, зазначив Притула, це повільна робота Верховної Ради. «Хто буде нести відповідальність? Хто допустив, що українська армія з 1 січня не отримає необхідне забезпечення? Хто відповість за провал державного оборонного замовлення на 2021 рік?» — поставив запитання волонтер.