терористГіркін про початок війни на Донбасі: «Планувалося інше, війська з касками «МС» чекали наказу»

У 2014 році Московія планувала відкрито ввести війська на територію України, але скасувала плани. Сьогодні повторилася та ж історія, запевняє терорист Стрєлков.

Московський диверсант, офіцер ФСБ Гіркін зробив нове визнання про війну на Донбасі. Він запевняє, що Московія в 2014 році планувала відкрите військове вторгнення в Україну. Гучну заяву він зробив в інтерв’ю московітському ресурсу «Рюске інтерес», відео є на його YouTube-каналів, передає Д-НК.

Розв’язавший війну в Україні звернув увагу на те, що Московія раптово почала відведення військ від кордонів України і з анексованого Криму. Паралельно ерефійські ЗМІ різко зменшили антиукраїнську риторику, а президент Московії Путін в ході послання до Федеральних зборів взагалі не згадав війну з Україною. За словами диверсанта, повторюються події 2014 року. Він підтвердив, що на початку війни Московія планувала відкрите вторгнення з введенням в Україні військ під виглядом «миротворців».

«Я в цей момент знаходився на Донбасі, в Слов’янську … Прямо в ці дні відбувся різкий відкат від того, що очікувалося, і що планувалося. Теж стояли уздовж кордону мокшанські війська. На техніку, каски були нанесені букви «МС»- «миротворчі сили». Вони чекали тільки наказу, щоб перетнути кордон. Потім раптом почалось відведення військ. Багато чого я не можу розповісти, що було в ті дні. Але все відбувалося так само. Різко змінилася риторика. Мені почали дзвонити з Москви … і говорити, щоб я вимагав федералізації України. Те, про що мови йти не могло, коли ми переходили кордон. Ніхто за федералізацію України голову підставляти під ніж не збирався!» — розповів терорист Московії Гіркін. З його слів, зараз Путін чітко дав зрозуміти, що не має наміру захищати невизнані «республіки» Донбасу. «Щось сталося, з ким-то пройшли переговори», — припустив виродок.

Він упевнений, що угруповання «Л / ДНР» на Донбасі не зможуть протистояти українській армії без допомоги кадрових військ Московії. «Вони (влада РФ — ред.) Відкрили Україні можливість почати наступ, це факт! Підкреслюю, українське угруповання, якщо вона почне наступ, змете «корпуси» протягом дуже короткого часу», — запевнив вбивця.