терористиТерорист вже незабаром може бути депортований з РФ до Києва і отримати тюремний термін в 20 років

Народжений в Самарі найманець «ДНР» Олександр Агапов (позивний «Олександр Лютий») поскаржився на критичну ситуацію, в яку потрапив. На даний момент Лютий знаходиться в російському СІЗО, однак уже незабаром може бути депортований до Києва і отримати термін в 20 років. Про це він написав на своїй сторінці в соціальній мережі в пості, скріншот якого опублікував блогер Necro Mancer на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter.

Найманець не має права перебувати на території Росії і ОРДЛО, а значить автоматично може бути відправлений на територію України, громадянство якої він має. Профіль найманця розміщений в базі «миротворця», де зазначено, що Агапов проживає на території Донецької області. Він народжений в Самарі.

«Ситуація, можна сказати, критична. Карантин в ній, мій друг. Якщо, раптово, його скасують, то на знаходження в Росії у мене немає ніяких підстав. У» ДНР «і» ЛНР «теж. Система видавлює до Києва, де мене зустрінуть з розпростертими обіймами років на 20 в кращому випадку», — пише Олександр Лютий. Найманець повідомляє, що раніше писав листи на адресу російського президента Путіна, в МВС і російські суди, однак ніякого ефекту це не принесло.

«Загалом, приплив … Ніякі суди, лист на адресу президента, лист з головного управління МВС результату не дали. Конституція говорить: не можна видавати, судова система і апарат МВС підводить до того, що ніхто і не видає … Але підстав для знаходження теж. Я не нию і не скаржуся … Просто зае *** про все вже … «- пише він.