про Трускавець - 1+1Цього разу, як повідомив заступник міського голови Юрій Яворський, у поле зору телевізійних камер потраплять трускавецькі краєвиди, культурні та архітектурні пам’ятки, санаторно-курортні заклади та інші міські принади

Знімальна група популярного телеканалу «1+1» знову у Трускавці. Столичні журналісти вподобали наш курорт. Це уже третій їхній приїзд до Трускавця за останній рік. Зняті операторами фільми про курорт Трускавець переглядала вся Україна у рубриці «Міста. Мій щоденник» та програмі «Сніданок з «1+1».

Цього разу, як повідомив заступник міського голови Юрій Яворський, у поле зору телевізійних камер потраплять трускавецькі краєвиди, культурні та архітектурні пам’ятки, санаторно-курортні заклади та інші міські принади. Вся Україна матиме змогу побачити все найкраще, що має і чим пишається наш Трускавець, який сьогодні нічим не поступається найкращим курортам Європи, забезпечує своїм громадянам всі умови для зцілення та оздоровлення, комфортного і безпечного відпочинку.