ЗМІ у ДрогобичіПовідомлення, яке останніми днями облетіло деякі ЗМІ і викликало обурення у громаді про намір влади зводити на місці масових розстрілів людей розважальний комплекс, міський голова Тарас Кучма назвав тотальною брехнею і підступною провокацією

Наявність проекту комплексу поблизу цього місця нинішній керманич Дрогобича підтвердив, проте уточнив, що документ був створений ще до його приходу на пост міського голови. Сьогодні про реалізацію цього плану не йдеться. Тарас Кучма не відхрестився від своїх слів, озвучених на сесії про потребу у науковому дослідженні цього пам’ятного у Дрогобичі місця.

«У ракурсі того, що хочемо повернути місту історичну цінність, маємо керуватися передусім висновками науковців та істориків. Хто може гарантувати, що кіоски, які стоять нині поблизу Стіни плачу, не споруджені саме на місці розстрілу невинних людей? Якраз науковці покликані відмежувати факти від здогадів і підтвердити або спростувати будь-чиї припущення», — сказав міський очільник.

Тарас Кучма не приховує, що йому вельми імпонує пропозиція іконописця Лева Скопа оздобити Стіну плачу образом Матері Божої. Таке зображення ідеально, вважає міський голова, гармоніювала б з історичним ареалом і сповна передавало б експресії цього сумнозвісного місця. Втім, цей проект може стартувати, висловив умову Тарас Кучма, коли пройде два попередні етапи: науковий висновок та отримає схвальну підтримку у громади.