У ВРУРада Зеленського прийняла закон про штрафи до 51 тисячи гривень і тюрму до 3-х років за спроби протесту

Ось так шановні, тепер Зеленський зможе кидати у тюрму усіх, хто наважиться вийти на протести про коміка

та його режиму.

Вносяться зміни до статті 325 Кримінального кодексу України, якими передбачено, що за порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням, якщо це спричинило або завідомо могло спричинити поширення цих захворювань, передбачений штраф від тисячі до трьох тисяч НМДГ (від 17 тис. грн. до 51 тис. грн) або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років, або позбавлення волі на строк до трьох років. Ті самі діяння, якщо вони спричинили загибель людей чи інші тяжкі наслідки, каратимуться позбавленням волі на строк від п’яти до восьми років.

Фактично, цей закон спрямований виключно на придушення масових протестів, що чудово розуміє Зеленський та його банда. Тому що у ситуації сьогоденної антидержавної політики Зеленського, єдиний спосіб протистояти капітуляції та зливу інтересів країни — це протести активних громадян. Як ми бачимо — Зеленський пішов шляхом диктатури, а не здорового глузду.

Одночасно махінатори Зеленського отримали право без перешкоди пиляти гроші на товарах, послугах та роботах під прикриттям » боротьби з короновріусом». Тепер, якщо посадовцям треба розпиляти пару мільярдів на щось — вони можуть всього лише отримати адмін.штраф за неоприлюднення інформації про закупівлю, наприклад. Йдеться про проведення закупівлі товарів, робіт і послуг, необхідних для цієї мети, без застосування процедур, передбачених законом «Про публічні закупівлі», стовідсоткову попередню оплату за такі товари, роботи та послуги, звільнення від сплати ввізного мита та ПДВ лікарських засобів, медичних виробів і медичного обладнання, призначених для запобігання виникнення і поширення Covid-19. Прийнятий сьогодні Радою Зеленського закон визначає адміністративну відповідальність за неоприлюднення інформації про проведені відповідно до нього публічні закупівлі.

Нагадаю, в той самий час, якщо ви вийдете на протест проти цього — ви можете отримати три роки тюрми. До того ж, ви розумієте, що ці норму можуть і будуть використовувати для рекету кого завгодно. Наприклад, поліція може спокійно затримувати водія або власника магазину, якщо у салоні чи у торговому залі опинилось більше 10 людей — запросто пришиють цю статтю та будуть пропонувати «порєшать» за кеш. Чи ви реально сподіваєтесь, що вони пройдуть мимо такого шансу?