Київська автокефаліяУ кожному куточку світу українці моляться за визнання Київської автокефалії

Відбулася зустріч голови Світового конгресу націоналістів з патріархом, в процесі якої було передано відповідне звернення. Світовий конгрес українців (СКУ) просить Вселенського Патріарха видати Томос про автокефалію

православної церкви в Україні відповідно до бажання Української православної церкви Київського патріархату та Української православної автокефальної церкви і у відповідь на звернення президента України, яке підтримала Верховна Рада і ряд християнських ієрархів, передає » УНІАН «.

«Всесвітній конгрес українців від імені двадцятимільйонного української діаспори закликає Вселенського Патріархату видати Томос про автокефалію православної церкви в Україні», — заявив Євген Чолій — президент Конгресу. З таким проханням українська діаспора до Вселенського патріарха звертається протягом декількох років.

Прес-служба СКУ повідомляє, що ще в 2016 році і пізніше Євген Чолій зустрічався зі Вселенським патріархом Варфоломієм і, Архиєпископом Константинополя — Нового Риму, якому передав резолюції Річних загальних зборів СКУ 2016 і 2017 року з закликом надати Томос про автокефалію Української православної церкви Київського патріархату.