пілотний проектСША обрали Сумщину і Дрогобич для впровадження пілотного проекту із запобігання корупції у владі

Сумська облдержадміністрація підписала (на фото) Меморандум з Проектом USAID (Агенство США з

міжнародного розвитку) «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія!», покликаний якісно покращити систему запобігання корупції в органах державної влади, повідомляється на веб-порталі ОДА передає ДНК.

За словами голови ОДА Миколи Клочка, участь у реалізації цього проекту візьмуть сектор з питань запобігання та виявлення корупції та сектор з питань моніторингу відкритості використання публічних коштів управління взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи облдержадміністрації.

Як повідомив керівник Проекту USAID «Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні «ВзаємоДія!» Лоренс Джозеф ХЕЛД, вибір саме Сумської області для участі в програмі не був випадковим.

«Для співпраці на регіональному рівні для початку ми обрали Сумську облдержадміністрацію на північному сході та місто Дрогобич (Львівщина) на заході України. Проект спрямований на розширення повноважень ключових урядових інституцій у боротьбі з корупцією, побудові громадської підтримки, участі в антикорупційних зусиллях та зменшенні толерантності громадян до корупції», − зазначив американський експерт.

За його словами, програма дій у рамках Меморандуму розрахована на 5 років. На першому етапі буде відслідковуватися ситуація з корупційними проявами, а в подальшому будуть розроблені рекомендації та методи протидії корупції.