новини Львівщини - страйкболУ Львові утворилась нова сотня – Страйкбольна

Її сформували активісти ГО «Автосотня» та ГФ «Рабів до раю не пускають» за підтримки ініціативних львів’ян. Перше тренування в лісі провели суботнього ранку, 24 травня.

Перше тренування провели напередодні президентських виборів невипадково. За задумом активістів, перед вирішальним для України моментом варто було «переключити мізки». До того ж, страйкбол є чудовим способом відточування навиків тактики і розуміння ведення бою. А це, в умовах сепаратистських заворушень на Сході України, є досить важливим для кожного свідомого громадянина.

Як розповів активіст ГФ «Рабів до раю не пускають» Олександр Вишневський, до тренування могли залучитись усі охочі львів’яни та мешканці області. Відповідні оголошення було раніше поширено. І учасники не гаяли час, змагаючись у влучності та спритності – поцілити у супротивника і самому не бути «убитим».

Надалі подібні тренування стануть постійними. Охочим долучитись до Страйбольної сотні варто звернутись у штаб ГФ «РДРНП», що знаходиться на вул.Коперніка, 46(1поверх).

ДОВІДКА:

ГФ «Рабів до Раю не пускають» та ГІ «Автосотня» утворились під час Євромайдану для нагляду за органами влади, люстрації посадовців та надання юридичної, охоронної, аналітично-інформаційної допомоги усім потребуючим громадянам. Гаряча лінія: (050)815-96-00, (068)750-13-85, (063)939-76-10. Для ЗМІ:(098)882-35-65. E-mail: rdrnp2014@gmail.com.  Сайт: rdrnp.org