Стережіться шахраїв!Керівництво та прес-служба фінансової установи просять своїх клієнтів дотримуватися пильності в разі дзвінків з номера банку

Менеджмент Приватбанку звернувся до українців з

екстреною заявою з приводу частих випадків шахрайства в Україні. Звернення опубліковане на сторінці фінустанови в соціальній мережі «Фейсбук», інформує Д-НК.

Ситуація полягає в наступному: громадянам України телефонують шахраї з номера телефону +380567161131, який належить банку. Представившись менеджером банку, зловмисники повідомляють потенційній жертві про блокування картки і вимагають назвати свої особисті дані, а також код CVV, розташований на задній стороні картки.

Цей код слугує для зчитування електронного підпису. У Приватбанку підтвердили: номер належить дійсно їм, але він призначений виключно для прийому дзвінків, а не для того, щоб здійснювати вихідні дзвінки абонентам. Щоб не попастися на вудку махінаторів, клієнтам банку варто поводитися обережно і ні в якому разі не повідомляти незнайомим особам дані своїх карток, не кажучи вже про паспортні дані.