ПолімінералУ 2018 році Фонд держмайна планує продати решту акцій «Полімінерал»

Фонд держмайна затвердив перелік підприємств, які підлягають приватизації у 2018 році, — повідомляє прес-служба ФДМУ. Як заявив керівник Фонду державного майна Віталій Трубаров, у цей перелік входять майже 100 об’єктів, від продажу яких планують отримати 22,5 млрд грн.

Серед них – Львівський завод «Автонавантажувач», Львівська вугільна компанія, ПрАТ «Укрзахідвуглебуд», ПрАТ «Перемишлянський приладобудівний завод «Модуль», ПАТ «Стебницьке гірничо-хімічне підприємство «Полімінерал».

«Найближчим часом Верховна Рада прийме новий закон про приватизацію, який не лише спростить процес приватизації і скоротить терміни підготовки, а й стане зрозумілим інвесторам. Тому наступний рік має стати роком великої приватизації», – зазначив Віталій Трубаров. Згідно наказу ФДМУ, на продаж буде виставлено 6,367% акцій «Полімінералу», статутний капітал якого складає 59,647 млн грн.

До цього часу залишковий пакет акцій неодноразово намагались продати через аукціон, проте безуспішно. Нагадаємо, у 2013 році 93,52% акцій підприємства викупила компанія «Райз» за 56 млн грн. Інвестор зобов’язувався відновити видобуток калійної руди та вкласти в «Полімінерал» близько 1 млрд грн, що так і не було виконано.