розумники Стебника31 жовтня у конференц-комплексі Національного університету Державної податкової служби України відбувся конкурс «Найрозумніший абітурієнт 2015 року», який проводиться вже п’ятий рік поспіль за ініціативи Наукового товариства студентів та курсантів

Цього року за круглим столом зібралося 15 школярів з різних куточків України. Серед учасників була учениця Стебницької ЗОШ №6 Анна Пелех.

У першому турі усі претенденти на звання найкращого обирали письмово правильну відповідь з чотирьох запропонованих варіантів на кожне з 20 запитань з категорії «Загальні запитання». Визначити шістьох учасників другого туру відразу не вдалося – декілька конкурсантів набрали однакову кількість балів. То ж після декількох додаткових запитань учасники відповідали усно на 10 запитань по кожному з шести боксів, в якому були закладені питання з різних категорій. Вже у третьому турі на екрані з’явилася таблиця із 36 клітинками із запитаннями із категорій: «ООН», «ЮНЕСКО», «ЄС», «Загальні запитання». Троє учасників, запам’ятавши номери клітинок зі своїх категорій, відповідали усно на запитання, поставлені ведучою.

Під час підрахунків балів учасники поділилися із присутніми враженнями від гри та навчання, своїми мріями і планами на майбутнє, тощо. Зокрема, учасники змагання наголосили, що «Найрозумніший абітурієнт» – це гра, за допомогою якої можна показати себе, відчути себе у ролі студента, здобути нові знання, самовдосконалитися, випробувати свої сили, а ще – це можливість урізноманітнити навчання й отримати нові знайомства. Друзі та знайомі, активно обговорюючи запитання і відповіді, підтримували учасників оплесками, усмішками й плакатами.

Журі було складно визначати переможців, адже учасники наполегливо й енергійно боролися за перемогу. Та все ж таки за кількістю набраних балів перше місце та титул «Найрозумніший абітурієнт 2015» посіла учасниця з м. Стебника Анна Пелех. Грамотами та цінними подарунками нагородили усіх учасників, а трьох фіналістів – дипломами і призами. Звісно ж, тріумфатор отримав ще й кубок «Найрозумніший абітурієнт».

Джерело: Стебницькі Вісті