квартири у Дрогобичі  

Дрогобиччина — новини краю

Інформаційний портал Дрогобицького району

Основні сфери застосування сталевих листів

В наш час металічні вироби використовуються майже всюди, починаючи самими простими побутовими речами, та закінчуючи високоточними деталями в важкій промисловості. Основою для багатьох речей служить металічний катаний лист. Сталевий лист — це металічне полотно, яке виготовляють прокатуючи сталь через систему валів, щоб отримати необхідні розміри товщини та ширини.

Цей матеріал виготовляють двома основними способами:

  • Методом гарячого катання. Він є також основою для просічно-витяжного виготовлення листових матеріалів. 
  • Методом холодного катання. Часто він є базою для виготовлення оцинкованих прокатних виробів та різних рифлених прокатів.

Залежно від того, яким чином отримують сталеві листи, похідна продукція застосовується в різноманітних сферах побуту і виробництва. Це обумовлено тим, що певний спосіб отримання надає матеріалу відповідні механічні властивості.   

Властивості та використання гарячекатаних листів

Завдяки високотемпературному методу виробництва, матеріал набуває таких властивостей: 

  • Термостійкість.
  • Стійкість до окислення.
  • Гарні технічні характеристики.

Цим шляхом можна виробляти продукцію з низьколегованої та легованої сталі. При цьому листи можна виготовляти товщиною 0,4-160 міліметрів.

Одна важлива перевага цього шляху виробництва є економічність. Тому вироби з гарячекатаного прокату широко застосовують. Низьколегований металопрокат служить основою для різноманітних будівельних та побутових конструкцій, товстостінних та тонкостінних труб, які отримують шляхом зварювання, різних невідповідних штампованих деталей. 

Леговані застосовують для створення відповідних штампованих або плоских деталей та виробів. Пропустивши лист через просічно-витяжний верстат вдається покращити певні механічні якості прокату. Наприклад, при виготовленні пожежних сходів в будівлях, при створенні поверхонь захищених від ковзання.

Сфери застосування холодновальцьованих листів       

Завдяки використанню такого виду виробництва матеріал отримує такі властивості:

  • Висока якість.
  • Поверхня листа не потребує додаткової обробки.
  • Відмінні допуски та характеристики.

Цим способом можна отримати прокат товщиною від 0,35 до 5 міліметрів. Використовують його в багатьох сферах: при виготовленні декоративних, облицювальних або покрівельних матеріалів. Завдяки відмінній якості поверхні він добре підходить для створення оцинкованої продукції, яка дуже часто застосовується в будівельній, харчовій та хімічній промисловості. На спеціалізованих металобазах є широкий асортимент сталевих листів. Консультанти та фахівці з радістю допоможуть обрати необхідний матеріал саме для вашої сфери. За вигідними умовами можна купити лист сталевий тут. Натискайте на посилання, заходьте та обирайте листи через інтернет  на сайті інтернет магазину Дімакс або приїжджайте та купуйте їх на наших складах.

      Ви володієте цікавішою інформацією на тему, радо розмістимо її на ресурсі,
наша скринька: 2drogobych@gmail.com
Обов'язкові для заповнення - лише поле "Ім'я"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.