квартири у Дрогобичі  

Дрогобиччина — новини краю

Інформаційний портал Дрогобицького району

Розробка Інтернет магазину: скільки коштує задоволення

Хто не знає тонкощі процесу, може подумати, що створити інтернет магазин — справа проста, не потребуюча багатьох знань і грошових вкладень. Але це лише до тих пір, поки почнеться робота, і стане ясно, що часу треба досить багато, завдання повинні бути прописані чітко і засоби повинні бути вкладені.

Платити або економити

Недорогий інтернет магазин в принципі можливий, але лише в одному випадку — якщо створюють його за шаблоном, подібно багатьом іншим сайтам-близнятам.

Розробка сайтів

Чим більше таких шаблонних проектів створено, тим нижче їх собівартість і тут важливо розуміти, що фахівці високого рівня не будуть займатися таким конвеєрним виробництвом, адже тоді їхня зарплата буде занадто малою. Низькосортні послуги пропонують початківці розробники, у яких є комп’ютер та пара-трійка необхідного програмного забезпечення.

Питання: чи варто замовляти дешевий інтернет-магазин? — тут кожен вирішує сам, але майте на увазі , що шаблонні сайти згодом складно просувати в пошукових системах, буває складно, а то і неможливо розширити функціонал, можливо, не буде доступу до сервера на якому розташований ресурс, також імовірні інші малоприємні моменти.

Розробка сайтів

Індивідуальний проект коштуватиме значно дорожче, але ви отримаєте унікальний дизайн і необхідний функціонал, а також технічну підтримку, що дуже важливо, коли трапляються непередбачені ситуації. Також необхідно врахувати достатній бюджет на просування сайту в пошукових системах.

Наведемо деякі складові, що впливають на вартість проекту:

  • ціна роботи розробника
  • вартість хостингу
  • система управління (CMS)
  • дизайн
  • верстка
  • наповнення контентом та ін.

Як показує практика, вартість створення сайту залежить від кінцевого функціоналу, і може відрізнятися у десятки разів.

Розробка сайтів

У кого замовити

Якщо ви хочете отримати ефективно працюючий сайт, то краще за все звернутися у веб агентство, що спеціалізується на створенні інтернет-магазинів. Наприклад, в Україні веб студія DL створює сайти, що успішно продають, вже більше ніж 10 років. Специ DL знають, який потрібен дизайн, як піднести товар і організувати доставку з найменшими тимчасовими і грошовими витратами.

Замовляючи розробку або удосконалення інтернет-магазину у веб студії, ви отримаєте комплексний підхід до вирішення завдання. Команда врахує концепцію сайту, його ЦА, призначення та інші фактори. Після здачі проекту, веб-студія може надавати технічну підтримку та допомагати з розвитком ресурсу.

Вибирайте виконавця так, щоб ваш Інтернет магазин приносив прибуток, а не став джерелом витрат.

Розробка сайтів

      Ви володієте цікавішою інформацією на тему, радо розмістимо її на ресурсі,
наша скринька: 2drogobych@gmail.com
Обов'язкові для заповнення - лише поле "Ім'я"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.