квартири у Дрогобичі  

Дрогобиччина — новини краю

Інформаційний портал Дрогобицького району

Приховані фішки iPhone 11, про які корисно знати

Компанія Apple відома не тільки високою якістю своєї продукції, а й завдяки пильній увазі до деталей. На цьому будується зручність інтерфейсу — серед стандартних програм на iOS ви не знайдете нічого зайвого: тільки концентровано корисні додатки і програми, які працюють бездоганно заради комфорту своїх користувачів. Крім того, в своїй операційній системі Apple реалізували чимало прихованих можливостей, про які не знає більшість користувачів. Саме про них ми і поговоримо на прикладі легендарного iPhone 11.

Face ID — ви просто спробуйте, і більше не зможете жити без цього

Далеко не всі користувачі розсмакували нову фішку iPhone 11, і даремно. На відміну від більшості інших смартфонів, тут ідентифікація користувача по обличчю працює бездоганно завдяки спеціальним датчикам, встановленим біля слухового динаміка.

iPhone 11

Смартфон Apple оснащений інфрачервоним трансмітером, який проектує кілька тисяч мікрокрапок на досліджуваний об’єкт. Інфрачервоні хвилі уловлюються вбудованим в девайс ресивером, після чого програма формує повноцінну 3D-модель обличчя власника. Під час цього процесу вимірюється відстань між кожною точкою і випромінювачем, так що навіть найменші шрами на обличчі будуть зафіксовані і занесені до системи. Процес моделювання відбувається в реальному часі, навіть з вимкненим світлом. Таким чином, гаджет розпізнає свого власника навіть у повній темряві.

При цьому, Face ID можна гнучко налаштувати, активувавши, наприклад, функцію розблокування поглядом. Якщо ви не будете дивитися прямо на смартфон, він не вийде з блокування, незважаючи на те, що сенсори вас бачать. І ще один важливий нюанс — широкі кути огляду датчиків. Вам не обов’язково підносити дисплей близько до обличчя, щоб сенсори вас розпізнали. Вони спрацьовують на дистанції близько 1 метра під кутом 30-35 градусів. На даний момент жоден інший смартфон не може запропонувати нічого подібного — і це не перебільшення.

Підбірка неочевидних фішок iPhone 11

  1. Випадково закрили вкладку в Safari? Немає проблем, і в історію браузера лізти не поспішайте. Просто затисніть клавішу «+». Перед вами відкриється меню, де будуть перераховані всі недавні вкладки.

  2. Зробили щось не те і хочете скасувати дію? Потрясіть телефон, як слід. Функція «струшування для скасування» була додана досить давно, але з якоїсь причини користувачі її використовують рідко. Швидше за все, просто не знають про її існування.

  3. Чіп U1. Про нього майже не говорили на презентації, так що далеко не всі користувачі розібралися, що ж це за новий чіп і для чого він потрібен в новому флагмані. Уявіть ситуацію — ви в метро. Навколо купа людей, у багатьох з них теж є iPhone. Але вам потрібно скинути якийсь файл конкретній людині. Просто помахайте телефоном в сторону цієї людини і знамените «чудо Apple» відбудеться — файл буде відправлений потрібній людині. Навіть незнайомій. Цей чіп працює за технологією UWB, і процес передачі даних відбувається набагато швидше і точніше, ніж через звичний Wi-Fi або Bluetooth. Це дуже зручно, так що обов’язково спробуйте.

  4. Audio-zoom. У оптичного зуму раніше був один суттєвий недолік — при зйомці в режимі наближення звуки неможливо було записати і розчути. В iPhone 11 додали Audio-zoom, який при масштабуванні зображення фокусується на об’єкті в кадрі. Це ніяке не диво — на дистанції 50-100 метрів ви не зможете за допомогою смартфона почути, про що говорять люди далеко, але функція все ж вкрай корисна.

      Ви володієте цікавішою інформацією на тему, радо розмістимо її на ресурсі,
наша скринька: 2drogobych@gmail.com
Обов'язкові для заповнення - лише поле "Ім'я"

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.