Український прапор над москвоюЖурналіст, блогер, член Громадської палати Росії Антон Коробков-Землянський заявив, що український прапор над сталінської висоткою на Котельнічеській набережній у Москві вивісив руфер Григорій, відомий під ніком Mustang Wanted

«Цей молодий чоловік ходив по Москві в майці з гербом України. Він досить відомий в руферському середовищі. Сам він громадянин України. Я з ним познайомився випадково в суботу, він говорив, що хоче погуляти московськими дахами, відвідати сталінські висотки, залізти на зірку, тому що це красиво», — розповів «Російській службі новин» Коробков-Землянський.
За словами громадського активіста, руфер Григорій говорив, що активно підтримує АТО на Південному Сході України і збирається в Києві піти добровольцем в українську армію, щоб воювати проти сепаратистів в Донбасі.
У ніч на 6 травня 2013 року київський екстремал Григорій, відомий під ніком Mustang Wanted, запалив фаєр на вищій кромці розведеного Троїцького мосту в Санкт-Петербурзі, а потім стрибнув у Неву.

Mustang Wanted має свій сайт, на якому викладає екстремальні фото і відео з підкорених ним висотних споруд світу.
Як повідомлялося, московська поліція затримала чотирьох людей з альпіністським спорядженням, які можуть бути причетні до появи прапора України на висотці на Котельнічеській набережній.
В ніч на 20 серпня в Москві невідомі перефарбували у кольори українського прапора зірку на шпилі сталінської висотки і вивісили прапор України.