бан московитамСША ввели санкції проти депутата партії «Слуга народу» Олександра Дубинського за втручання у вибори 2020 року

Міністерство фінансів Сполучених Штатів ввело санкції проти 7 осіб і 4 ЗМІ, пов’язаних з Андрієм Деркачем за втручання у вибори президента США.

Серед них «слуга народу» Олександр Дубинський, Дмитро Ковальчук, екс-прокурор Кулик, екс-нардеп Онищенко, Симоненко, екс-співробітник посольства України в США Андрій Теліженко та Петро Журавель.

Всі вони так чи інакше пов’язані з Деркачем з «ОПЗЖ», якого американська влада називає «російським агентом впливу». Вся власність і майнові права цих осіб, які підпадають під юрисдикцію США, заблоковані, а особам зі Сполучених Штатів заборонено здійснювати з ними операції. Інформаційні агентства відзначили, що на початку дев’яностих Деркач був слухачем академії Міністерства безпеки Росії. Його дипломна робота — «Організація і проведення зустрічей з негласною агентурою».

бан московитам

Колишній глава уряду України Олексій Гончарук в своєму телеграм-каналі «привітав» з санкціями Дубинського. «Вітаю пана Дубинського з отриманням «бана» (заборона в’їзду і взаємодії, блок активів і т.д.) від уряду США. І це тільки початок. Рано чи пізно це трапиться з усіма прислужниками олігархів і Кремля в Україні», — написав він в своєму телеграм-каналі.