протести в ДрогобичіУ понеділок, 11 січня, дрогобичани вийшли на пікет, щоб висловити невдоволення з приводу підняття тарифів

В ході зустрічі з міським головою мешканці висловили невдоволення та низку вимог. Своєю чергою голова громади наголосив, що є абсолютно солідарним з громадянами, пояснив наслідки такої політики для комунальних підприємств та гарантував юридичну допомогу для оформлення звернень.

Після цього представників громади запросили у міську раду, щоб допомогти оформити їм звернення до керівництва держави.

Начальник відділу правового забезпечення Андрій Швацький наголосив громадянам на важливості дотримання карантинної норми у період локдауну щодо масових заходів. Відтак заслухавши чіткі вимоги громадян, юристи приступили до формування тексту звернення.

За словами представника протестувальників пана Анатолія, акція є мирною. Під стінами Ратуші громадяни зібралися, щоб заручитися підтримкою місцевого самоврядування. Їх вимогу задоволено. Такі ж акції планують провести біля будівлі філії ПрАТ «Львівобленерго» у Дрогобичі та місцевої газовні. Основна вимога громадян – зниження тарифів на електроенергію та розподіл газу.