голодні рускіУ космонавтів РФ на МКС закінчилася їжа — росіян врятували від голоду астронавти США

У російських космонавтів закінчилася їжа на Міжнародній космічній станції. Від голоду росіян врятували американські колеги. Космічна галузь в Росії переживає важкі часи. У космонавтів РФ на Міжнародній космічній станції (МКС) закінчилася їжа. Про це повідомило російське видання «Московський комсомолець» з посиланням на трансляцію NASA.

Проблема виникла через рішення «Роскосмосу» перенести запуск вантажного корабля «Прогрес», який повинен доставити провізію на станцію на орбіті Землі. Якщо дату знову не перенесуть, корабель вилетить до станції тільки через місяць — 15 лютого. Від голоду космонавтів Росії врятували американські колеги. Після того як РФ попросила США доставити продовольство своїм бортом, американці люб’язно запропонували поділитися своїми запасами. Космонавтам РФ були передані 13 контейнерів з харчуванням. Варто зазначити, що на сьогодні на МКС знаходяться два космонавта РФ Сергій Чижиков і Сергій Куць-Сверчков. Крім того, там працюють 5 астронавтів NASA і представник Японії.

Важливо відзначити, що останнім часом у РФ виникли серйозні проблеми з МКС. У російського модуля почалися регулярні витоку повітря. У Москві навіть почали обговорювати можливу відмову від місії.