BURTEK B4731США передали Збройним силам України (ЗСУ) перші п’ять із запланованих сорока автомобілів BURTEK B4731 для евакуації поранених військовослужбовців

Про це повідомляє прес-служба українського Міністерства оборони.

У церемонії передачі автомобілів взяли участь командувач сухопутних військ збройних сил США в Європі генерал-лейтенант Бен Ходжес і начальник регіонального медичного управління ЗС США у Європі бригадний генерал Денис Майстер.

«Мені приємно бачити за моєю спиною ці медичні автомобілі як показник ще одного етапу допомоги Україні з боку Сполучених Штатів», — зазначив Ходжес. Він запевнив присутніх, що США і надалі всіляко допомагати Україні.

У Міноборони зазначають, що після належної підготовки українського обслуговуючого медичного персоналу всі автомобілі будуть передані у військові частини, які виконують завдання в зоні проведення військової операції.

Карета швидкої допомоги в польових умовах BURTEK B4731 розроблена на базі автомобіля Hummer. Вона може перевозити чотири пацієнта на ношах або шість сидячих. Кабіна для пацієнтів обладнана системами опалення та кондиціонування, а також системами подачі кисню для шістьох хворих і всіма необхідними засобами для надання першої невідкладної медичної допомоги.