ОПЕК+На цьому тижні може відбутися відеоконференція країн ОПЕК+, проте в ній навряд чи братимуть участь представники США і Канади, яких не запросили

Відзначається, що країни Північної Америки вже готуються

до введення мит на нафту.

Вже 9 квітня, можливо, відбудеться відеозасідання країн ОПЕК+, які збираються обговорити скорочення видобутку нафти на 10 млн барелів на добу. Видання Bloomberg з посиланням на джерела запевняє, що до участі в переговорах були запрошені 9 країн, які не є країнами-учасницями групи, передає Д-НК.

Однак серед них все ще немає США і Канади, чиїх представників до сих пір не повідомляли про подібний захід. Відзначається, що замість цього в засіданні візьмуть участь міністри з Аргентини, Бразилії, Норвегії, Колумбії, Єгипту, Індонезії, Тринідаду і Тобаго. Крім того, незабаром очікується засідання країн «Великої двадцятки», де міністри енергетики постараються виробити рішення по роботі в кризу.

Також Financial Times з’ясувало, що США і Канада вже почали вести переговори щодо введення мит на нафту, що імпортується з Росії і Саудівської Аравії, про які раніше говорив Трамп. Поки невідомо, про які обсяги і обмеженнях йдеться.