зброя з СШАПартнери України з США пропонують розглянути питання щодо передачі Українській державі фрегатів класифікації Oliver Hazard Perry

Сьогодні стало відомо, що американські партнери готові

посилити військовою технікою Збройні сили України, щоб ті змогли не тільки стримувати війська країни-агресора, а й розраховувати на перемогу в боротьбі з ними.

Йдеться про фрегати ВМС Сполучених Штатів Америки, а відомо це стало після того, як керівництво американських партнерів направило лист Міноборони Української держави про те, щоб вони могли надати військову і технічну допомогу армії України, в тому числі і ВМС України.

зброя з США

Про це повідомляє «Український мілітарній портал», передає ДНК. Партнери України з США пропонують розглянути питання щодо передачі Українській державі фрегатів класифікації Oliver Hazard Perry, які знаходяться в юрисдикції Військово-морських сил Сполучених Штатів. Варто відзначити, що дані бойові фрегати значно підвищать обороноздатність і присутність Збройних сил Української держави в акваторіях Азовського, а також Чорного морів.

Дана військово-технічна допомога з боку Сполучених Штатів Америки є далеко не єдиною в цьому році, так як раніше партнерами нашої держави були передані два висококласних бойових катери Island, а також кращі протитанкові ракетні комплекси Javelin.