Рудольф ДжуліаніРадник Трампа зробив сенсаційну заяву по Україні

Україна досі залишається пріоритетним для США питанням. Америка і далі буде вживати всіх необхідних заходів, щоб звільнити окуповані ерефійською бандою території.

Про це заявив радник президента США Дональда Трампа з питань кібербезпеки Рудольф Джуліані, передає ДНК.

«Україна, вільна від російської окупації, — один з важливих інтересів США, і Трамп буде наполягати на цьому інтересі і досягати його», — заявив Джуліані. Більш того, він відкидає всі закиди щодо того, що адміністрація глави Білого дому займає надто м’яку позицію по відношенню до Росії. За словами радника, така думка мала місце хіба що під час передвиборної кампанії Трампа. Однак зараз, як стверджує Джуліані, освоївшись на своєму робочому місці і вникнувши в суть міжнародних відносин, американський президент буде доволі жорстко реагувати на всі витівки Кремля.

Нагадаємо, за словами першого заступника прес-секретаря Білого дому Сари Хакабі-Сандерс, офіційний Вашингтон не відмовиться від санкцій політики по відношенню до Кремля до повного виконання Російською Федерацією умов мінського договору.

Раніше екс-заступник держсекретаря США Ентоні Блінкен визнав, що жорсткі санкції життєво необхідні для впливу на Кремль і закінчення війни на Донбасі.