ціна нафтиМордору підготуватись — у 2018 році в США відбудеться відчутне зростання нафтовидобутку на тлі події зростання цін на «чорне золото»

Про те, що насуваються важливі зміни в щомісячному

звіті Міжнародне енергетичне агентство (МЕА), передає Investing.com.

Експерти галузі розраовують: 2018 рік принесе високу волатильність світового ринку нафти через геополітичну невизначеність, не в останню чергу пов’язана з колапсом нафтової галузі Венесуели.

Але падіння обсягів видобутку в цій країні з лишком компенсують США, Канада і Бразилія, які збільшують виробництво. Прогноз по приросту рівня видобутку нафти в країнах, що не входять в ОПЕК, МЕА підвищило на 100 тис. барелів — до 1,7 млн. ​​барелів на добу в 2018 році. Прогноз по зростанню видобутку в США підвищений на 240 тис. барелів — до 1,35 млн барелів на добу.

«Невблаганний зростання призведе до того, що США досягнуть історичного максимуму вище 10 млн. барелів на день, обганяючи Саудівську Аравію і, змагаючись з недоімперією за перше місце в світі протягом 2018 року за умови збереження обмежень на видобуток з боку учасників угоди ОПЕК +», — йдеться в звіті експертів.