болота московіїМер Херсона красиво відповів путіну на його недолугі розказні про мускатно рюскіє володєнія

На щорічній прес-конференції президент ерефії володимир

путін знову відзначився цинічною заявою, чим багатьох обурив. Тепер мер Херсона Володимир Миколаєнко і депутати міської ради відповіли московітянському лідерові на слова про те, що південь України і Причорномор’я зокрема — це «споконвічно рюсійськіє тєриторії», передає прес-служба Херсонської міськради, інформує ДНК.

Так, звернення херсонської влади до президента московії підтримали 32 депутати.

«Багато хто говорить, що не варто звертати уваги на його хвору геронтологічну фантазію, але я вважаю, що на такі заяви треба реагувати. Ми два десятиліття закривали очі на те, що вони називали Крим російським, і даремно. Бо збоченці тим і відрізняються від нормальних людей — не тільки фантазують, а втілюють свої мрії в реальність. і їм все одно, що ці мрії обертаються кошмаром для всіх інших. Мені здається, ми повинні нагадати Путіну і всім його прихильникам, що споконвічні російські території — це болота під Москвою. Усе інше — це території, якими московити заволоділи завдяки власній тваринній жорстокості і підступності. Причорномор’я настільки прекрасне і далеко від московських боліт, що мені важко уявити собі, як путіну могло прийти в голову, що роіся до нас має якесь відношення. Південь України — етнічно, ментально географічно, культурно український. завжди був українським і завжди буде. буде українським тоді, коли роісі вже не буде «, — заявив Миколаєнко.

Мер зазначив, що росіяни змогли побудувати велику за розмірами імперію завдяки порушенню домовленостей, нехтуючи обіцянками, користуючись моментами слабкості сусідів, штучно створюючи кризи в сусідніх державах.

«Ця імперія стоїть на кістках. На кістках мільйонів людей, чиї життя не значили для московитів нічого. Це кістки і наших предків теж. Життя людини, доля особистості і сьогодні в роісії дешевше рубля. Саме тому, вони живлять ілюзію власної величі, поливаючи її кров’ю. росія — це смерть. Неважливо куди вона приходить — в Сибір, на Урал, в Україні або в Сирію. росія — це завжди смерть, приниження, голод, сморід, невігластво і страждання. Про це повинен пам’ятати кожен українець, не тільки коли він йде голосувати. Про це кожен з нас повинен пам’ятати, коли дивиться російське телебачення, читає російську пресу, слухає російську попсу чи купує російські товари «, — заявив херсонський градоначальник.

Миколаєнко додав, що росія приречена на поразку, якою б сильною вона не виглядала.

«Зло приречене. росія — це зло. Прошу пам’ятати про це, і в міру можливості брати участь в тому, щоб це зло перетворилося в пил і погані спогади якомога швидше», — підсумував чиновник.