ТОП 10Київ, Львів, Одеса – безперечні лідери внутрішнього туризму в Україні

Напередодні нового 2020 року Zruchno.Travel за допомогою експертів визначив десять міст, які протягом минулого року заклали основу для найбільш динамічного розвитку

місцевого туризму.

Київ, Львів, Одеса – безперечні лідери внутрішнього туризму в Україні. Але є і менш розкручені міста, які останнім часом докладають чимало зусиль для того, щоб здійснити прорив у вищу туристичну лігу.

До переліку таких міст експерти Zruchno.Travel внесли Дрогобич, Вінницю, Дніпро, Запоріжжя, Камянець-Подільський, Луцьк, Тернопіль, Хмельницький, Чернігів.

Аналітики ресурси відзначили наступні досягнення Дрогобича: місто популяризує свою середньовічну солеварню та її солону продукцію. Туристам тепер допомагають нові вказівники та інтерактивна мапа із селфі-квестами.

– Наша мета у 2020 році стосується Дрогобицького солевиварювального заводу. Актив міста, громадськість і влада, наш ТІЦ хочуть зберегти та розвинути це підприємство, оскільки воно є великим туристичним магнітом як для міста, так і для всієї України. Це одне з найстаріших діючих підприємств Європи, де збереглася унікальна технологія видобутку солі. Новий уряд декларує прагнення розвивати внутрішній та в’їзний туризм, і в Дрогобичі є те, що може притягнути до України велику кількість туристів. Також прагнемо ділитися досвідом щодо брендингу територій, зараз активно співпрацюємо в цій галузі з іншими містами, — повідомивІгор Чава, керівник Туристично-інформаційного центру міста Дрогобич.

Відвідуваність туристично-інформаційного центру Дрогобича цього року сягнула 17 тис., бюджет туристичної галузі — 1,5 млн грн.