Вчора, 3 грудня, перлина українського шоу-бізнесу, співачка Lida Lee презентувала атмосферне dance-відео під назвою “On Fire”

Відео знято в єдиному у Східній Європі музеї гітар,  у форматі хореографічного перформансу, на яке артистку надихнуло участь у шоу “Танці з зірками”.

«Ми довго шукали локацію. Я одразу розуміла, що це відео не може бути зняте у студії, потрібне місце з історією, яке розкрило б моє особисте відчуття музики. Коли ми знайшли музей гітар, то зрозуміли, що це саме те, що ми хотіли б бачити на фінальній картинці. Понад 400 гітар, серед яких інструменти ручної роботи початку 20 століття зібрані в одному місці. Як виявилося — це справді унікальна локація, адже даний музей гітар є єдиним такого роду музеєм у Східній Європі і лише восьмим у світі. Фінальним акордом став акустичний гітарний вступ у моїй пісні. Воно надихнуло зупинити свій вибір саме на цьому майданчику, – сказала Lida Lee. — Для мене було важливо в цій роботі передати всю палітру кохання, адже вона буває різною у своїх проявах та танець один із них. Мова тіла — це те, завдяки чому можна продемонструвати найщиріші почуття, і тому ми зібрали в одному dance-відео різні хореографічні стилі».

презентації

Соло співачки у відеороботі побудоване на дрібних деталях, яке підкреслює музику, біти та вокал виконавиці, а різноманітність танцювальних стилів демонструє загальний настрій хіта. Постановником яскравого перформансу став партнер артистки на шоу «Танці зі зірками», хореограф-постановник Олексій Базела.

“On Fire – це пісня, яка для кожного звучить по-різному. У моєму розумінні трек зовсім не веселий, але музика, ритми та всі звуки дуже танцювальні. Коли Ліда запропонувала мені взяти участь у створенні dance-відео, я подумав, що “On Fire” — це якесь звернення закоханих людей один до одного. Мені хотілося, щоб історія транслювалася всередині кожної танцювальної пари і думаю, що нам вдалося це зробити завдяки різним стилям танцю, які ми використовували в цій постановці. До того ж наш перформанс доповнювала локація, яка виявилася дуже різноманітною і ніби одразу давала зрозуміти, який реквізит нам потрібно використовувати і як треба рухатися. Режисером виступив Павло Бондаренко, який втілив у життя всі наші задуми”, — сказав партнер співачки з шоу “Танці зі зірками” Олексій Базела.

У зйомках танцювальної відеороботи взяли участь такі танцюристи: Олексій Базела, Микита Шаповал, Євген Дмитрієнко, Володимир Марченко, Даніела Преап, Марія Черепанцева, Катерина Животовська.

Нагадаємо, минулого тижня співачка Lida Lee презентувала хіт під назвою On Fire, автором слів та музики якого є хітмейкер MONATIK.