Новий тиждень у Дрогобичі розпочався з траурних подій

До рідного міста привезли тіло загиблого Героя – Андрія Лавріва, який віддав своє життя боронячи Україну від ворога.

35-річний Андрій Лаврів проживав у Дрогобичі на вулиці Франка. Як тільки розпочалось повномасштабне вторгнення росії на українські землі, дрогобичанин 25 лютого добровольцем записався до лав 103 окремої бригади ТрО. Більше року Андрій захищав Україну на передових позиціях фронту у складі 67 батальйону ТрО, передає ДНК.

На жаль, цьогоріч, 1 квітня, під час виконання бойових завдань з захисту України, Андрій потрапив під мінометний обстріл, внаслідок чого отримав важкі поранення. З того часу за життя дрогобичанина боролись рідні та медики в лікарні. Останній місяць воїн перебував на лікуванні в Німеччині. На жаль, саме там життя воїна обірвалось.

З рідних у Героя залишились мама, дружина, 2 дітей, сестра та племінник-похресник.

Сьогодні, 2 жовтня, траурний конвой з тілом загиблого Героя прибув до рідного міста. Традиційно воїна зустріли на Перехресті Героїв, де відбулась коротка панахида, під супроводом священнослужителів, за участі рідних, близьких, побратимів та небайдужих мешканців громади.

З Перехрестя Героїв конвой попрямував на площу Ринок, де відбулось загальноміське прощання з загиблим воїном. Керівництво громади поклало квіти до домовини Героя, а всі присутні навколішки, з молитвою, вшанували захисника України.

Чин похорону провели в Катедральному соборі Пресвятої Трійці. Поховали Героя на Алеї Слави.

Вічна пам’ять Герою! Слава Україні!