меморандумДрогобич та сім міст Львівщини підписали Меморандум про співпрацю щодо будівництва єдиного регіонального полігону для захоронення ТВП

У п`ятницю, 12 квітня, у місті Львові відбулося підписання

Меморандуму про співпрацю щодо комплексного вирішення питання поводження з твердими побутовими відходами на території Львівської області.

Свої підписи під текстом документу поставили представники восьми міських рад Львівщини: Дрогобича, Львова, Трускавця, Борислава, Східниці, Пустомит, Нового Роздолу та Городка.

меморандум

Місто Дрогобич на підписанні Меморандуму представляв заступник директора Департаменту міського господарства Ростислав Пошивак, передає ДНК з посиланням на ДМР.

У межах Меморандуму передбачено:

  • облаштування регіонального полігону для захоронення ТПВ;
  • вдосконалення системи поводження з відходами на території міст Дрогобича, Львова, Борислава, Трускавця, Пустомит, Східниці, Нового Роздолу та Городка;
  • впровадження сучасних технологій перероблення ТПВ та відбору вторсировини;
  • покращення екологічної ситуації в регіоні та економія бюджетних коштів, які будуть спрямовуватись на соціальні проекти та розвиток міст, які підписали Меморандум.

Підписанти Меморандуму наголошують, що вирішення ситуації щодо поводження з ТВП, яка в останні роки склалась на Львівщині, не можливе без будівництва єдиного сучасного та екологічно чистого полігону, бо навіть при роботі сміттєпереробних заводів залишатиметься частина сміття, яка не підлягає переробці, а потребує захоронення.

Витрати на будівництво регіонального полігону для захоронення ТПВ зобов`язується взяти на себе Львівська міська рада, а земельну ділянку під полігон повинна виділити Львівська обласна рада.