кримінал у БориславіМісцеві вибори, як і призначення нового керівника міського відділу міліції мало вплинула на активність порушників закону в Бориславі та Східниці

За жовтень місяць 2015 року в м. Бориславі та смт. Східниці було скоєно двадцять дев’ять крадіжок. Маємо також чотири сімейні сварки, два випадки погроз фізичною розправою, шість шахрайств, по одному факту підробки документів та зберігання наркотиків, одинадцять випадків нанесення громадянам тілесних ушкоджень, два службових злочини, вісім дорожньо-транспортних пригод, три випадки вчинення хуліганських дій, двадцять сім випадків настання смерті, одну пожежу, два випадки добровільної здачі зброї, два факти втрати речей із власної необережності, шість випадків втрати документів і печаток та ще сто п’ятдесят шість випадків порушення закону, які віднесені до категорії інших злочинів.
Попри усі застереження бути обачними при спілкуванні із невідомими особами, а також при здійсненні торгових операцій через мережу Іnternet та під час користування банківськими платіжними картками, громадяни міста продовжують потрапляти у вміло розставлені шахраями пастки. Власних коштів позбулася непрацююча мешканка вул. М. Грушевського. Невідомі громадянці шахраї, зловживаючи її довірою, заволоділи її заощадженнями на суму 2850 грн.

Гроші у сумі 3000 євро та 3000 грн. добровільна віддала у руки невідомим шахраям мешканка вул. Т. Шевченка гр. Г. Зловмисники зателефонували на домашній номер громадянки та повідомили, що її син потрапив у ДТП і, для полагодження проблем, які виникнули із працівниками Державтоінспекції, необхідні гроші. Жінка, без будь-яких з’ясувань суті аварії та місця знаходження сина, віддала у руки злочинців значну суму сімейних заощаджень. За вказаними фактами відкрито кримінальні провадження. Проводяться перевірки.

Дослідчі перевірки проводяться також за фактом здійснення електронного платежу у сумі 12 тис. грн. для закупівлі 1 куб. метра дизельного пального через термінал одного із банків міста. Мешканець с. Попелі Дрогобицького району домовився по телефону із невідомим чоловіком про купівлю дизпалива, для чого через термінал перерахував значну суму коштів. Однак обумовленого пального, ні власних коштів не отримав.

Не отримала зазначеного товару від представників Інтернет-магазину соціальної мережі «Контакт» мешканка вул. С. Коваліва гр. К. Наприкінці вересня вказана громадянка замовила у вказаному магазині на сайті «7-й кілометр» чоловічі куртки на загальну суму 25 тис. 100 грн., але коли їх отримала, з’ясувала, що куртки не належної якості. Жінка звернулася до продавців з проханням повернути гроші, але чомусь отримала лише 3 тис. 700 грн. На усі подальші звернення працівники магазину не реагують.

Не реагує на звернення своїх працівників колишній керівник одного із товариств із обмеженою відповідальністю міста, за наполяганням якого необачні підлеглі у 2007 році оформили на своє ім’я в одному із банків міста кредити на суму 150 тис. грн. Отримавши від своїх підлеглих кредитні кошти у сумі 300 тис. грн., керівник товариства забув про свої обіцянки вчасно погашувати його. Тепер довірливі працівники мають серйозні проблеми, адже банк вимагає повернення не лише самого кредиту, але й сплати відсотків за його використання. За цим фактом відкрито кримінальне провадження. Проводиться перевірка.
Декілька крадіжок електрокабелю здійснили невідомі зловмисники із діючого обладнання НГВУ «Бориславнафтогаз». У ніч на 3 жовтня невідома особа викрала більше 30 м кабелю в районі Тустановичі, а в ніч на 5 жовтня цього року було вирізано електрокабель з нафтової качалки по вул. Луговій. Ще 20 метрів кабелю з нафтових качалок НГВУ було вирізано у ніч на 10 жовтня.

Від дій невідомих зловмисників у жовтні суттєво постраждали лінії СЛД № 2 «Укртелеком». У ніч на 8 жовтня невідома особа шляхом вільного доступу таємно викрала телефонний кабель по вул. Луговій, І. Гонти та Дрогобицькій, а у ніч на 20 жовтня було зрізано діючу телефонну лінію по вул. Трускавецькій. За усіма фактами крадіжок ліній електрозв’язку відкрито кримінальні провадження. Проводяться оперативно-розшукові заходи.