Служба "102"У період із першого по десяте лютого 2016 року у місті скоєно двадцять дві крадіжки

Маємо також дві сімейні сварки, чотири шахрайства, сім випадків нанесення громадянам тілесних ушкоджень, п’ять дорожньо-транспортних пригод, три випадки пошкодження майна, чотири пожежі, один випадок привласнення та розтрати майна, два факти втрати речей, три випадки вчинення службових злочинів, один побутовий нещасний випадок, двадцять один випадок настання смерті та ще сорок п’ять випадків порушення закону, які віднесені до категорії інших злочинів.

Телефониий кабель із діючої телефонної лінії по вул. Потік викрали невідомі зловмисники у ніч на 1 лютого, а у ніч на 7 лютого було викрадено електрокабель із свердловин № 390, № 385, № 1345 та № 1262. У ніч на 8 лютого невідома особа вчинила крадіжку мідного електрокабелю довжиною 10 метрів із свердловин № 389. За вказаними фактами крадіжок відкрито кримінальні провадження. Суми завданих збитків встановлюються.
Кримінальне правопорушення вчинили посадові особи ЗОШ № 4 м. Борислава, що потягло за собою розтрату бюджетних коштів. Зловживання своїм службовим становищем, вони підробили табелі обліку робочого часу працівника школи гр. В., за період часу з березня 2012 року по грудень 2015 року. У цей час працівник школи перебував за межами Державного кордону України, а в табелях обліку робочого часу було вказано про перебування його на роботі. За цим фактом відкрито кримінальне провадження. Ведеться слідство.

У ході проведення подворового обходу по вул. Дорошенка в м. Бориславі було встановлено, що мешканець цієї вулиці гр. Л. здійснює прийом металобрухту (чорних та кольорових металів) без відповідних дозвільних документів, чим порушив порядок здійснення операцій з металобрухтом. Своїми діями гр. «Л» порушує вимоги ст. 213 КК України. За здійснення незаконної підприємницької діяльності гр. Л. притягнуто до адміністративної відповідальності.

Крадіжки особистого майна громадян упродовж першої декади лютого здійснювалися невідомими зловмисниками із дачних будинків, господарських споруд, приватних будинків та квартир. 2 лютого надійшло повідомлення від мешканки вул. Джерельна Бічна гр. В. про те, що невідома особа шляхом вільного доступу з її гаражу таємно викрала електроінструменти. У ніч на 2 лютого невідома особа таємно викрала із сараю по вул. Грушевського особисті речі гр. В. Та картоплю із господарської споруди гр. П. по вул. Дрогобицькій, а також комп’ютер гр. Д. із помешкання по вул. А. Міцкевича.
Із автомобіля марки «ВАЗ-2106» невідомі зловмисники 3лютого таємно викрали відеореєстратор, автомагнітолу та гроші, а із прибудови гр. Х. по вул. В. Великого електроінструмент.

Тринадцять металевих плит із подвір’я гр. К. по вул. Раточинській поцупили невідомі зловмисники у ніч на 3 лютого, а із сараю гр. Б. по вул. Шкільній було викрадено металобрухт.

За всіма фактами крадіжок відкриті кримінальні провадження та проводяться оперативно-розшукові заходи.

Джерело: Нафтовик Борислава