місцеві вибори 2020Особливий інтерес викликає Роман Катеринчик —  бізнесмен зі сфери IT і прихильник Шарія

В Одесі за крісло мера буде боротися Олег Філімонов, на посаду мера Харкова мітить Роман Катеринчик, а в Дніпрі на

вибори йдуть Максим Бужанський і Сергій Риженко.

У фракції політичної партії «Слуга народу» розповіли про потенційних кандидатів в мери таких найбільших міст України, як Одеса, Харків і Дніпро. При цьому нинішні глави всіх трьох вищезгаданих міст не приховують своїх намірів балотуватися на черговий термін, до того ж у цих людей є певний рівень підтримки серед одеситів, харків’ян і дніпрян, відповідно.

Детальніше про це можна дізнатись на дані соціологічних опитувань групи «Рейтинг» повідомляє Д-НК.

Чинного мера Одеси Геннадія Труханова підтримує 60% жителів перлини біля моря, ще 28% одеситів відноситься до нього негативно, 11% не визначилися з відповідями. У першій столиці, тобто в Харкові, ситуація виглядає наступним чином: 60% респондентів висловилися на підтримку чинного мера Геннадія Кернеса. У той же час 26% харків’ян відносяться до нього нейтрально, ще 13% жителів міста не будуть його підтримувати. При цьому на виборах до обласної ради лідерами є політичний блок Кернеса «Успішний Харків» і «ОПЗЖ»: за них готові віддати свої голоси 30,1 і 22,9 відсотки виборців Харківської області.

Правляча партія «Слуга народу», згідно з даними опитування в регіоні, отримала 12,7% голосів виборців. Говорячи ж про Дніпро, варто відзначити, що діяльністю нинішнього міського голови Бориса Філатова задоволені 51% опитаних дніпрян, ще 34% жителів міста з тих чи інших причин не задоволені його роботою. Більш того, переважна більшість городян (43% опитаних) не влаштовує робота міськради нинішнього скликання, 28% жителів Дніпра залишилися задоволені міською радою, ще 29% не можуть визначитися з вибором.

Що ж до кандитатів в мери міст від «Слуги народу», то в Одесі з Геннадієм Трухановим за крісло мера буде боротися відомий актор, комік, телеведучий і учасник команди КВН «Одеські джентльмени» Олег Філімонов, на посаду мера Харкова мітить бізнесмен зі сфери IT Роман Катеринчик, а в Дніпрі на вибори йдуть нинішній нардеп Максим Бужанський і головний лікар лікарні імені Мечникова Сергій Риженко.

Особистість Романа Катеринчик викликає особливий інтерес: під час останніх дострокових виборів до Верховної Ради ця людина балотувався від політичної партії московітського наймита Анатолія Шарія.