підняття тарифивівВиконавчий комітет Бориславської міської ради надає інформацію щодо розрахунку вартості проїзду на приміських маршрутах загального користування

Наказом Міністерства транспорту України від 25. 05. 2006 р. № 503 «Про затвердження Типових форм квитків на проїзд пасажирів і перевезення багажу на маршрутах загального користування» визначено, що тарифна вартість (для приміських та міжміських маршрутів) установлюється шляхом множення покілометрового тарифу на відстань від початку маршруту до середини тарифної зони та додавання податку на додану вартість і страхового платежу (відповідно до підпункту 6 пункту 2 «Загальні положення» Постанови Кабінету Міністрів України від 18. 02.1997 № 176 «Про затвердження Правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту»).

Так, наприклад, вартість проїзду на приміському автобусному маршруті протяжністю 13,2 км встановлюється шляхом множення 12,5 км (середина тарифної 3 зони від 10 – 15 км) на 0,64 грн. (вартість одного пасажиро-кілометра із врахуванням ПДВ та страхового збору). Тоді вартість проїзду буде становити не більше 8,0 грн.

Мінімальна вартість проїзду, яка згідно розпорядження Львівської обласної державної адміністрації від 2 квітня 2015 року № 127/0/5-15 «Про тарифи на перевезення пасажирів і багажу автобусами, що працюють у звичайному режимі руху, в приміському та міжміському внутрішньо-обласному сполученні» становила – 4 грн., на цей час становить –5 грн.

Таблицю тарифів за проїзд пасажирів на приміських маршрутах загального користування можете знайти у нашій газеті “Нафтовик Борислава” № 11-12 від 8 лютого 2017 року.