Скандальний бізнесмен заявив про напад охоронців «Гранд готелю»Микола Лагодич стверджує, що причиною нападу став вигук «Прівєт, Порох!» у сторону екс-президента

Відомий дрогобицький бізнесмен з неоднозначною репутацією Микола Лагодич звинуватив охорону львівського

«Гранд готелю» та охоронців ДСО у нападі і жорстокому побитті. За словами бізнесмена, охоронці накинулись на нього в номері готелю за те, що він вигукнув з балкону готелю привітання до Порошенка. У готелі не підтверджують інформацію про такий інцидент.

Як розповів ZAXID.NET Микола Лагодич, увечері четверга, 19 листопада, він перебував у номері №306 «Гранд готелі», вікна якого виходять на площу перед пам’ятником Тарасові Шевченку. У той ж час на площі відбувалась зйомка програми телеканалу НТА, куди приїхав лідер партії «ЄС» Петро Порошенко. Микола Лагодич вийшов на балкон і викрикнув привітання до Порошенка. Після цього, за його словами, в номер увірвалась охорона.

«Коли приїхав Порошенко, я вийшов на балкон свого номера, де проживаю вже півмісяця, і сказав Порошенку: «Прівєт, Порох!». Тут вривається державна охорона президента Порошенка і охорона готелю, всього шестеро чоловік. Вони постукали, сказали, що це румсерсвіс. Я відриваю двері і мені кастетом по голові. В мене перелом основи черепа, крововилив в мозок, кіста мозку і повністю витекло око. Вони кинули мою дружину на підлогу і сказали, що будуть її гвалтувати, якщо я не заспокоюсь», – заявив Микола Лагодич.

Після цього, за словами Лагодича, він втратив свідомість. А коли прийшов до тями, в номері вже нікого не було.

Микола Лагодич вважає, що побити його наказав власник «Гранд готелю» Григорій Козловський. Причиною він називає особисту неприязнь.

«Колись перед виборами президента я поставив на Parimatch на Зеленського і заробив на цьому 8 млн грн. І тепер вони мені простити не можуть, що я поставив на діючого президента, а не на Порошенка», – вважає Лагодич.

Микола Лагодич, за його ж словами, не повідомив про інцидент у поліцію. Таке рішення він пояснив тим, що планує особисто розібратись з замовником свого побиття.

У «Гранд готелі» відмовились говорити про інцидент з Миколою Лагодичем. Працівниця рецепції заявила ZAXID.NET, що їй нічого не відомо про цей випадок, але відмовилась надати контакти більш компетентних співробітників. Власник готелю Григорій Козловський також відмовився коментувати ZAXID.NET цей інцидент.

49-річний Микола Лагодич – відомий у Дрогобичі бізнесмен з неоднозначною репутацією. Він та його син Артур неодноразово потрапляли у скандали через конфлікти з місцевими підприємцями. Два роки тому Миколі Лагодичу спалили автомобіль Range Rover.

Улітку цього року Лагодич-старший стріляв з рушниці на території дитячого садочка в Дрогобичі. Після цього інциденту зброю у Лагодича вилучили, а прокуратура повідомила, що готує йому підозру.

Цього року його син Артур Лагодич балотувався у мери Дрогобича, але набрав менше 0,5% голосів виборців.

Джереор: zaxid.net