Ситуація ДЮСШЗараз з’ясовуються обставини та мотивація дій цього працівника. Результати розслідування будуть повідомлені згодом

У вівторок, 28 листопада, близько 19:30 у місті Дрогобичі на вул. Сахарова у підвальному приміщенні ДЮСШ (хлораторній) працівник басейну помилково вилив у 200-літрову бочку з гіпохлоритом натрію, яка використовувалась для хлорування басейну, 8 літрів 4,8% розчину соляної кислоти.

Після того даний працівник перекрив доступ розчину в басейн і почав зливати розчин з бочки у дренажну систему, в результаті чого в хлораторній виник різкий запах.

Викликане працівником пожежно-рятувальне відділення винесло бочку на відстань 70 м від будівлі та нейтралізувало забруднення водою в кількості 2,5 т — здійснено промивку обладнання, підлоги та дренажної системи приміщення. Загрози населенню та навколишнього середовища немає. Про це повідомляє Департамент з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Після виникнення надзвичайної ситуації керівництво ДЮСШ повідомило керівництво міста Дрогобича.

З цього приводу сьогодні, 29 листопада, міським головою Дрогобича Тарасом Кучмою доручено заступнику з гуманітарних та соціальних питань Василю Качмару провести службове розслідування та притягнути винних до відповідальності.

«На щастя, ніхто не постраждав. Однак, оскільки у цьому спортивному комплексі, зокрема у басейні, займаються діти, розслідуванню ситуації, яка виникла, ми приділяємо максимальну увагу. Сьогодні керівництвом ДЮСШ надано письмове роз’яснення. Відтак за результатами розслідування буде прийнято низку адміністративних рішень, а винні особи будуть притягнені до відповідальності», — зазначив заступник міського голови Василь Качмар.

Джерело: drohobych-rada.gov.ua