капітальний ремонтЩе до початку загальнонаціонального карантину у сімейному відділенні №4 КНП «Дрогобицька міська поліклініка» розпочали капітальний ремонт

Станом на сьогодні ремонтні роботи перебувають на

завершальному етапі. Через 1-2 тижні дрогобичани, які відвідують це сімейне відділення поліклініки побачать як і капітально відремонтовані внутрішні приміщення, так і фасад будівлі та облагороджені газони.

Про це у п`ятницю, 24 квітня, у прямому етері Кризового медіа-центру «Дрогобич» повідомив начальник відділу охорони здоров`я ДМР Володимир Чуба.

За словами посадовця, у відділенні капітально відремонтовані всі кабінети, підсобні приміщення, санвузли, приміщення загального користування. Окрім цього, капітально відремонтовано та утеплено фасад приміщення сімейного відділення Дрогобицької поліклініки.

Облагородили, як зазначив Володимир Чуба, і територію навколо будівлі. Газони обгородили спеціальним парканом, відділивши їх від пішохідної частини тротуару, та засіяли газонною травою. Таким чином відтепер ця територія суттєво видозмінилася, там уже немає вуличної стихійної торгівлі та затоптаних газонів.