канікули в ДрогобичіСтаном на ранок, 4 жовтня, ще 21 навчальний заклад Дрогобицької громади повернувся до очного навчання

На дистанційному навчанні, на сьогоднішній день, залишаються лише 5 шкіл громади.

Про роботу освітньої сфери та рівень вакцинації серед освітян доповіла на понеділковій нараді заступниця начальника відділу освіти Дрогобицької міської ради Ольга Олексюк.

Динаміка вакцинації в освітній сфері Дрогобицької громади є дуже позитивною, що дає можливість школам повертатись з дистанційного до очного навчання.

Станом на минулий понеділок у Дрогобицькій громаді на очному навчанні перебували лише 5 шкіл, в 26 інших очно навчались лише молодші класи, старші були змушені перейти на дистанційний тип навчання.

«Сьогодні лише п’ять шкіл Дрогобицької громади продовжують навчатись дистанційно. Це Дрогобицький ліцей №3 імені В’ячеслава Чорновола, Рихтицька середня загальноосвітня школа, Добрівлянський, Снятинський та Медвежанський навчально-виховні комплекси. В цих школах очно навчаються лише молодші класи, старші перебувають на дистанційному навчанні.
Позитивна динаміка вакцинації зберігається, тому маємо надію, що до наступного тижня в очному режимі зможуть навчатись вже всі школи» – зазначила Ольга Олексюк.

Загалом, станом на 1 жовтня, в освітній сфері Дрогобицької громади, провакциновано 63,9% працівників. В закладах загальної середньої освіти вакциновано вже 75,7% педагогів, в закладах позашкільної освіти – 62,1%, в дошкільних установах – 35,2%.