новини ДрогобичаУ середу, 19 серпня, у Дрогобичі відновили електроживлення чотирьох об’єктів Дрогобицького водоканалу, а відтак й водопостачання

Протягом вісімнадцяти днів у Дрогобичі чотири об’єкти КП «Дрогобичводоканал», а саме три насосні станції та адміністративний корпус підприємства, були відімкнутими від електроживлення. У зв’язку з цим мешканці верхніх поверхів будинків вул. Самбірської, Лесі Українки та Володимира Великого були залишені без водопостачання. Причиною такого колапсу під час анамальної спеки у місті стала заборгованість КП «Дрогобичводоканал» перед ПАТ «Львівобленерго», яка спричинена недоотриманням коштів Дрогобицьким водоканалом за надані послуги споживачам.

Керівник Дрогобицького водоканалу Роман Шагала неодноразово заявляв, що самостійно вирішити проблему, яка має політичне забарвлення, йому не під силу. Тому для усунення цієї проблеми повинні долучитися влада та депутати усіх рівнів.

Вже після виходу з відпустки, на понеділковій нараді, яка відбулася 17 серпня, виконуючий обов’язки міського голови Тарас Метик взявся шукати шляхів відновлення водопостачання. За його словами, провівши низку переговорів, об’єднавши зусилля дирекці] Дрогобицького водоканалу, енергетиків, депутата Верховної ради Богдана Матківського та громадських активістів, уже ввечері 19 серпня водопостачання почали відновлювати.

Однак питання розрахунків боржників перед Дрогобицьким водоканалом й досі залишається відкритим. Тому вина за те, що дрогобичани часто стають заручниками ситуації припинення водопостачання до їхніх осель, лежить виключно на злісних неплатниках. Станом на нині, найбільше коштів за спожиті послуги перед Дрогобицьким водоканалом боргує Трускавецький водоканал, фінансові відносини яких перебувають на розгляді у суді.

За інформацією Відділу забезпечення діяльності виконкому